Praktická aromaterapie eBook

Fatimma.cz Praktická aromaterapie Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Praktická aromaterapie! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Praktická aromaterapie a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2003

NÁZEV SOUBORU: Praktická aromaterapie.pdf

VELIKOST SOUBORU: 4,36 MB

ISBN: 807205371X

POPIS
Autoři knihy nabízí čtenářům přehledně uspořádané informace, které lze uplatnit v léčebné, rehabilitační a kosmetické praxi, všuda tam, kde chceme ovlivnit psychiku nebo si prostě zpříjemnit své životní prostředí.Kniha přináší podrobnou charakteristiku více než 120 rostlinných silic, jejich výskyt, složení, způsob získávání, účinky a užití v kosmetice a kuchyni.
STÁHNOUT ČÍST
Aromaterapie - Nobilis Tilia
Štítek: Praktická aromaterapie. 7 knižních tipů nejen na Vánoce. Řekněme, že máte ve svém okolí nadšence do vůní. Chcete koupit knihu o aromaterapii, ale nevíte, jakou. Přináším tipy na 7 knižních titulů o aromaterapii pro začátečníky i mírně pokročilé. Najdete informace o obsahu knihy, stránkách, ceně, díky ...
Asociace českých aromaterapeutů » MUDr. Eva Krejčová
Aromaterapie se v poslední době stává velmi populární metodou. Vonné olejíčky používáme do aromatických lamp, masážních olejů, koupelí či k léčebné inhalaci. Pro některé lidi však mohou být určité esence nebezpečné. Proto bychom se před správným výběrem olejíčku měli seznámit s jeho účinky a možnými riziky.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY