Poslední děti na Zemi eBook

Fatimma.cz Poslední děti na Zemi Image

INFORMACE

Poslední děti na Zemi je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Max Brallier. Přečtěte si s námi knihu Poslední děti na Zemi na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2017

NÁZEV SOUBORU: Poslední děti na Zemi.pdf

VELIKOST SOUBORU: 4,28 MB

ISBN: 9788025332955

POPIS
Hledáš pořádnou akci a suprovej humor? A hlavně čtení, který tě bude fakt bavit? Právě jsi ho našel!Na město udeřila apokalypsa. Ulicemi se plíží zombie a další nestvůrné obludy… Třináctiletý Jack si vytvořil útočiště ve stromovém domě, který obehnal vodním příkopem a až po střechu vyzbrojil praky. Z opuštěných obchodů si nanosil čipsy, limonádu a videohry. Davům nemrtvých, létajícím oksindlencům, rostlinným šmejdiánám a už vůbec ne děsivě chytré obludě jménem Blarg, ale nemůže odolávat sám. Proto spojil své síly s nejlepším kamarádem a nadějným vědcem Quintem, napraveným školním tyranem Dirkem, ochočeným netvorem Tulákem a June, dívkou, kterou tajně miluje. Podaří se téhle partičce skolit obávaného Blarga, získat odznak apokalyptického úspěchu a stát se hrdiny?New York Times bestseller! Dokonalé propojení textu a ilustrovaných, komiksově laděných pasáží! Spousta nadšených rodičů říká: toto je ONA zlomová kniha, která přivedla má dítě ke čtení!
STÁHNOUT ČÍST
Poslední děti na Zemi | knizniklub.cz
Poslední děti na Zemi: 1. kniha (Dirk, seznamte se) Poslední děti na Zemi: 1. kniha (Apokalypticky úspěšné činy) Díly Poslední děti na Zemi. Rok uvedení: 2019. Do města vpadnou zombie a příšery, a tak se jeden hádavý kluk spojí s kamarády, aby tuhle apokalypsu přežili. Podle populární knižní řady.
Kniha Poslední děti na Zemi - Max Brallier | knizniklub.cz
Další tituly z řady "Poslední děti na Zemi" Poslední děti na Zemi. Max Brallier. Na město udeřila apokalypsa. Ulicemi se plíží zombie a další nestvůrné obludy… Třináctiletý Jack si ... 249 Kč 199 Kč Poslední děti na Zemi a hrozba z vesmíru. Max Brallier.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY