Poslední děti na Zemi eBook

Fatimma.cz Poslední děti na Zemi Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Poslední děti na Zemi! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Poslední děti na Zemi a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2017

NÁZEV SOUBORU: Poslední děti na Zemi.pdf

VELIKOST SOUBORU: 6,83 MB

ISBN: 9788025332955

POPIS
Hledáš pořádnou akci a suprovej humor? A hlavně čtení, který tě bude fakt bavit? Právě jsi ho našel!Na město udeřila apokalypsa. Ulicemi se plíží zombie a další nestvůrné obludy… Třináctiletý Jack si vytvořil útočiště ve stromovém domě, který obehnal vodním příkopem a až po střechu vyzbrojil praky. Z opuštěných obchodů si nanosil čipsy, limonádu a videohry. Davům nemrtvých, létajícím oksindlencům, rostlinným šmejdiánám a už vůbec ne děsivě chytré obludě jménem Blarg, ale nemůže odolávat sám. Proto spojil své síly s nejlepším kamarádem a nadějným vědcem Quintem, napraveným školním tyranem Dirkem, ochočeným netvorem Tulákem a June, dívkou, kterou tajně miluje. Podaří se téhle partičce skolit obávaného Blarga, získat odznak apokalyptického úspěchu a stát se hrdiny?New York Times bestseller! Dokonalé propojení textu a ilustrovaných, komiksově laděných pasáží! Spousta nadšených rodičů říká: toto je ONA zlomová kniha, která přivedla má dítě ke čtení!
STÁHNOUT ČÍST
Poslední děti na Zemi_S02E05_titulky.CZ_720p.mkv - ke ...
Poslední děti na Zemi book. Read 972 reviews from the world's largest community for readers. Na město udeřila apokalypsa. Ulicemi se plíží zombie a další...
Poslední děti na Zemi - Max Brallier | Knihy Dobrovský
Poslední děti na Zemi 4 knihy dohromady za výhodnou cenu 800 Kč Pole ušetříte zobrazuje úsporu oproti maloobchodním cenám (MOC) všech uvedených titulů stanovených nakladatelem, za kterou knihy prodávají obvykle česká kamenná knihkupectví.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY