Hlavolamy eBook

Fatimma.cz Hlavolamy Image

INFORMACE

Hlavolamy je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Stanislav Vejmola. Přečtěte si s námi knihu Hlavolamy na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2007

NÁZEV SOUBORU: Hlavolamy.pdf

VELIKOST SOUBORU: 1,72 MB

ISBN: 9788024720135

POPIS
Knížka Hlavolamy - jak vyrobit a vyřešit - si klade dvojí cíl. Ukázat čtenářům pestrou paletu hříček a hlavolamů, tříbících představivost i logické myšlení a současně poskytnout návod na jejich zhotovení. Výběr hlavolamů je volen tak, aby si je mohly vyrobit děti samy. Přehled o možnostech zhotovení hlavolamů, vhodných materiálech i naznačení postupu jejich výroby pojednává úvodní kapitola. Další kapitoly se zabývají samostatně různými typy hlavolamů. V knize je zpracováno 52 úloh k řešení. Protože řešení hlavolamů často přivádí k zajímavým matematickým problémům, jsou u některých úloh naznačeny postupy, které lze použít při jejich řešení i na počítači. V jiných částech knihy se můžete setkat s poznámkami, které ilustrují souvislost mezi řešením moderních a obtížných hlavolamů současné doby s výpočetní technikou. Knížka je určena především dětem. Mohou v ní najít návody na snadnou výrobu hlavolamů, zabývat se jejich řešením nebo je potom využít jako dárek. Jistě v ní mohou najít inspiraci také dospělí.
STÁHNOUT ČÍST
Hlavolamy | Alza.cz
Specializovaná kamenná prodejna v centru Prahy a internetový obchod s aktuální nabídkou. Moderní společenské hry, karetní hry, technické stavebnice, nevšední dárky a hlavolamy pro děti i dospělé.
Hlavolam - Wikipedie
HLAVOLAMY - PUZZLES Novinka v sekci Výstavy, soutěž : NABÍDKA SPECIÁLNÍCH HLAVOLAMU: Vítejte všichni fanatičtí i obyčejní sběratelé a luštitelé plošných, prostorových a mechanických hlavolamů !
SOUVISEJÍCÍ KNIHY