Žádný sex, je úterý eBook

Fatimma.cz Žádný sex, je úterý Image

INFORMACE

Žádný sex, je úterý je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Tracy Bloomová. Přečtěte si s námi knihu Žádný sex, je úterý na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2014

NÁZEV SOUBORU: Žádný sex, je úterý.pdf

VELIKOST SOUBORU: 3,72 MB

ISBN: 9788020432551

POPIS
Třicet šest, těhotná a bez manžela?! Tak si Katy svůj život rozhodně nepředstavovala.Chodí sice s Benem, jenže ten je o osm let mladší, do závazků se zrovna nehrne, a o tom, jestli je otcem jejího dítěte, Katy vážně pochybuje. A vlastně i o tom, jestli je ten pravý. Protože tu byl ten třídní sraz… A protože tam byl Matthew… A protože přeskočila jiskra… A protože spolu skončili v posteli…No, dobře, úlet. Jenže když se po osmi měsících nečekaně setkávají na předporodním kurzu, kde je Matthew se svou těhotnou manželkou a Katy s Benem, zažijí všichni pořádný šok. Zvlášť, když si Matthew dá dvě a dvě dohromady a uvědomí si, že stará láska nerezaví. Jenže co Ben? Není to sice žádný princ na bílém koni, ale má ho ráda a dokáže ji rozesmát. Ne, život není jednoduchý a Katy stojí před těžkou volbou. Rozhodne se správně?
STÁHNOUT ČÍST
Žádný sex, je úterý - Tracy Bloomová | Elektronická kniha ...
Žádný sex, je úterý od Tracy Bloomová v KNIHCENTRUM.CZ. Bleskové dodání, osobní odběr ZDARMA a dárky za nákup. Ověřeno zákazníky.
Žádný sex, je úterý - Tracy Bloomová, 2014, pevná vazba ...
Prvotina Žádný sex, je úterý měla být pokusem o vzdor proti osudu. Jak se ale ukázalo, měla nečekaný úspěch. Tracy našla v psaní zalíbení a už nyní vznikají další volná pokračování knihy, která ukazuje, jak si lidé někdy až absurdním způsobem komplikují život.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY