Zima v Madridu eBook

Fatimma.cz Zima v Madridu Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Zima v Madridu! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Zima v Madridu a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2008

NÁZEV SOUBORU: Zima v Madridu.pdf

VELIKOST SOUBORU: 6,23 MB

ISBN: 8073813284

POPIS
Portrét traumatizovaného města ponořeného do ticha...Madrid leží v troskách po občanské válce, jeho obyvatelstvo hladoví a Německo pokračuje ve vítězném tažení Evropou. Británie vzdoruje a generál Franco zvažuje, zda si má jeho země zachovat neutralitu nebo vstoupit do války. Napínavé vyprávění, jež čtenáři v živých barvách líčí atmosféru Španělska své doby. Na pozadí historické skutečnosti se rozvíjí dojemný milostný příběh a ukazují se následky obtížných rozhodnutí, před něž jsou postaveny hlavní postavy. Obrázek Madridu po skončení občanské války je vykreslen věrně a se smyslem pro detail.
STÁHNOUT ČÍST
Zima v Madridu - C. J. Sansom - Megaknihy.cz
Zima v Madridu od C.J. Sansom v KNIHCENTRUM.CZ. Bleskové dodání, osobní odběr ZDARMA a dárky za nákup. Ověřeno zákazníky.
Zima v Madridu - tuborgaha - antikvariát
Zima v Madridu C.J. Sansom. Zima v Madridu. C.J. Sansom. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 3.9 z 5 hvězdiček 0 hodnocení čtenářů Kniha ( pevná vazba ) Produkt je vyprodaný. Portrét traumatizovaného města ponořeného do ticha,protože promluvit je nebezpečné. Obrázek Madridu po skončení občanské války je vykreslen věrně a se ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY