Beroun eBook

Fatimma.cz Beroun Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Beroun! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Beroun a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2008

NÁZEV SOUBORU: Beroun.pdf

VELIKOST SOUBORU: 4,35 MB

ISBN: 9788071069645

POPIS
Osudy bývalého královského města Berouna od nejstarších dob až do přelomového roku 1989. Historii města významně ovlivnila jeho poloha, a to jak z politického, tak i z přírodního hlediska: leželo totiž na důležité obchodní zemské stezce spojující Prahu s Plzní. V dobách míru přispívali kupci a cestující procházející Berounem k jeho rozkvětu, ve válečných dobách naopak byla jeho poloha příčinou utrpení obyvatel i města. Zlom v jeho vývoji znamenala třicetiletá válka, z jejichž následků se město vzpamatovávalo velmi dlouho. Výrazný rozkvět nastal ve druhé polovině 19. století, kdy se malé provinční město přeměnilo ve významnou průmyslovou aglomeraci.
STÁHNOUT ČÍST
Rehabilitační nemocnice Beroun
vok beroun - prodej nářadí. tyto strÁnky slouŽÍ jako objednÁvkovÝ systÉm pro firemnÍ zÁkaznÍky.
Artroskopické centrum | Rehabilitační nemocnice Beroun
Beroun - Beroun-Město, okres Beroun 7 770 000 Kč Nevybavený Obchod 7 min. pěšky Bankomat 7 min. pěšky Prodej rodinného domu 181 m², pozemek 153 m² Smetanova, Beroun - Beroun-Závodí Info o ceně u RK Nevybavený Půdorys
SOUVISEJÍCÍ KNIHY