Po stopách mrtvého eBook

Fatimma.cz Po stopách mrtvého Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Po stopách mrtvého! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Po stopách mrtvého a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2009

NÁZEV SOUBORU: Po stopách mrtvého.pdf

VELIKOST SOUBORU: 2,24 MB

ISBN: 9788072433872

POPIS
Již čtvrtá autorova detektivka z oblíbené série se superintendentem Royem Gracem. Dějištěm je tentokrát nejen anglický Brighton a jeho okolí, ale i New York v okamžiku atentátu 11. září, současná Austrálie a thajský Bangkok – všude tam pátrá známý tým brightonské kriminálky, vedený sympatickým Royem, po rafinovaném vrahovi, který si změnil identitu. Důkladně promyšlený příběh s několika dějovými i časovými rovinami spojuje žánr klasické detektivky s prvky thrilleru i hororu. Navíc James dokonale vykresluje atmosféru v New Yorku po tragických událostech a neopomíjí ani nahlédnutí do soukromí detektivů.
STÁHNOUT ČÍST
Po stopách krve (1970) - SMS.cz
Po stopách krve. Dalších 9 ... Major Kalaš pátrá po sexuálně úchylném vrahovi dětí, u něhož pohled na krev probouzí skrývanou agresivitu. (94 min) Opět se setkáme s postavou majora Kalaše, tvořícího polovinu oblíbené dvojice kriminalistů Kalaš - Varga v podání Rudolfa Hrušínského a Radoslava Brzobohatého ...
Po stopách původu koronaviru. Odkud se vzal a jak se ...
Druhá část pátrání po skále, na které žil a zemřel tajemný poustevník z pověsti o vlasteneckém táborském knězi Josefovi Vlastimilovi Kamarýtovi.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY