Boje o trůny eBook

Fatimma.cz Boje o trůny Image

INFORMACE

Boje o trůny je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Jiří Kovářík. Přečtěte si s námi knihu Boje o trůny na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2018

NÁZEV SOUBORU: Boje o trůny.pdf

VELIKOST SOUBORU: 6,97 MB

ISBN: 9788074972232

POPIS
Druhý svazek projektu Bitvy a osudy válečníků navazuje na Války pro víru i čtyřsvazkové Rytířské bitvy a osudy. Zahrnuje čtvrt století bojů před vypuknutím Třicetileté války 1618–1648 s boji Jindřicha IV. o trůn francouzský, Zikmunda III. Vasy o švédský a prostřednictvím vpádu pasovských i Rudolfa II. o trůn český, těžiště ale spočívá v tzv. České válce, rozpoutané v květnu 1618 vyhozením císařských místodržících z oken Pražského hradu. Stavovské povstání sledujeme skrze tři protichůdné postavy hlavních aktérů tohoto zápasu, prostřednictvím císařského generalissima Buquoye, stavovského generállajtnanta Thurna a žoldnéřského dobrodruha Mansfelda. Z pohledu hrabat Buquoye a Thurna se v knize odehrává i osudová bitva na Bílé hoře, k níž se přidávají zážitky z této války a dojmy z jezdeckého útoku z pera mladého hraběte Anhalta.
STÁHNOUT ČÍST
Boje o trůny | KNIHCENTRUM.cz
Boje o trůny: Bitvy a osudy válečníků II. 399,-313,-Skladem > 10 ks Koupit Kniha zahrnuje čtvrt století bojů před vypuknutím Třicetileté války 1618-1648 s boji Jindřicha IV. o trůn francouzský, Zikmunda III.
Napoleon a knihy Jiřího Kovaříka: BOJE O TRŮNY-UKÁZKA Z KNIHY
Hra o Trůny, chcete-li anglicky Game of Thrones je fantasy seriál vysílaný HBO. První zápletkou jsou boje mezi znepřátelenými rody o Železný trůn Sedmi království. Seriál ode dnešního dne vstupuje do poslední série. 8má řada startuje a vy ji můžete vidět online.Kultovní počin se natáčel hned v několika zemích a určitě se výdaje dostaly do astronomických ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY