Škola hry na zobcovou flétnu eBook

Fatimma.cz Škola hry na zobcovou flétnu Image

INFORMACE

Škola hry na zobcovou flétnu je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Monika Devátá. Přečtěte si s námi knihu Škola hry na zobcovou flétnu na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2018

NÁZEV SOUBORU: Škola hry na zobcovou flétnu.pdf

VELIKOST SOUBORU: 8,66 MB

ISBN: 9788026421559

POPIS
Se skřítkem Toníkem je hra na flétnu opravdová zábava!Zábavná učebnice pro malé (od cca 5 let) začínající hráče na sopránovou zobcovou flétnu plná notiček, veselých ilustrací a krásných písniček. V každé z devíti kapitol, kterými vás bude provázet rozverný skřítek Toník, se vždy nejprve seznámíte s novou látkou, kterou si budete následně moci procvičit na několika vhodných písničkách či si je vyzkoušet v rámci zajímavého zvukomalebného tématu (kvílení strašidel, hlasy zvířátek, zvuky velkoměsta apod.). Nechybí prostor ani na vlastní hudební improvizaci a každou z kapitol pak uzavírá hravý kvíz. Nemalým bonusem učebnice je odkaz ke stažení téměř 20 krásných hudebních nahrávek a 10 doprovodů pro klavír nebo cembalo (s akordovými značkami pro kytarový doprovod).V učebnici na vás čekají: Zábavné rozcvičkyZajímavé improvizaceHravé kvízyVeselé obrázkySoučasné, lidové a dobové písničky20 krásných hudebních nahrávek (ke stažení zdarma)10 doprovodů pro klavír nebo cembalo s akordovými značkami pro kytarový doprovod (ke stažení zdarma)
STÁHNOUT ČÍST
Skola hry na altovou zobcovou fletnu 1 | Sleviste.cz
Popis: Škola hry na sopránovou zobcovou flétnu 1.díl Ideální knížka pro začátečníky na sopránovou zobcovou flétnu. Kniha obsahuje elementární základy hry a je doplněna skladbami pro jejich procvičování. Učebnice je vhodná pro starší děti, dospělé a nebo je často využívána při výuce s učitelem.
Škola hry na zobcovou flétnu: Se skřítkem Toníkem ...
Škola hry na sopránovou zobcovou fl étnu, která se vám právě dostala do rukou, odráží více . než 20 let mojí pedagogické praxe v různých zemích a na různých typech škol. Zábavným . a netradičním způsobem provází děti při prvním kontaktu s hrou na zobcovou fl étnu.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY