Úzkost a obavy eBook

Fatimma.cz Úzkost a obavy Image

INFORMACE

Úzkost a obavy je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Jana Prašková. Přečtěte si s námi knihu Úzkost a obavy na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2006

NÁZEV SOUBORU: Úzkost a obavy.pdf

VELIKOST SOUBORU: 7,90 MB

ISBN: 8073670798

POPIS
Úzkost a obavy jsou normálními reakcemi na nebezpečí nebo na stres. Problémem se stávají tehdy, pokud se tyto emoční reakce objevují příliš často, jsou příliš silné, trvají příliš dlouho nebo se objevují v nevhodných situacích. Kniha shrnuje poznatky o generalizované úzkostné poruše a o způsobech terapeutické intervence, kterou nejčastěji představuje kombinace psychoterapie a farmakoterapie.
STÁHNOUT ČÍST
Jak zvládat stres, úzkosti a obavy v době pandemie ...
Jak mluvit s člověkem, který z aktuální situace cítí velké obavy a úzkost. Uvědomte si, že úzkostné sevření je zcela normální reakcí člověka na ohrožení, které vnímá. Pokud obavy trvají dlouho a jsou velmi intenzivní, vede to k tělesnému i psychickému vyčerpání.
Úzkost a obavy : jak je překonat Vyskočilová - Vyhledávání ...
Úzkost a obavy jsou normálními reakcemi na nebezpečí nebo na stres. Problémem se stávají tehdy, pokud se tyto emoční reakce objevují příliš často, jsou příliš silné, trvají příliš dlouho nebo se objevují v nevhodných situacích.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY