U nás v agónii eBook

Fatimma.cz U nás v agónii Image

INFORMACE

Trávit čas knihou U nás v agónii! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu U nás v agónii a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2006

NÁZEV SOUBORU: U nás v agónii.pdf

VELIKOST SOUBORU: 10,53 MB

ISBN: 8072546902

POPIS
Sbírka patnácti povídek od jedné z nejoriginálnějších českých autorek SF a fantasy osmdesátých let minulého století přináší průřez její tehdejší tvorbou, v níž skloubila ekologická a feministická témata ve svébytném subžánru, který ona sama nazvala biopunk. Eva Hauserová patří k tvůrčí dílně, která vznikla z autorů Ceny Karka Čapka, kterou také v roce 1988 získala. V knize Průvodce paralelními světy napsal Aleš Langer o biopunku Evy Hauserové: jedná se o "žíravé rozleptávání" a "vyrovnávání se s pesimismem, osamělostí, odcizením" . Není to radostné čtení, je to varování šokující svou otevřeností a pravdivostí.
STÁHNOUT ČÍST
U nás v Mechově (1960) | ČSFD.cz
O nás Provozní řád Školné, stravné Info pro rodiče Naše aktivity Zápis do MŠ Kontakty Mapa Projekty Foto Sponzoři, poděkování Učíme se - 3.tř.
Evropa v agonii pochodů smrti 1944-1945 - Milena Městecká ...
U nás v Agónii . Sbírka patnácti povídek od jedné z nejoriginálnějších českých autorek SF a fantasy osmdesátých let minulého století přináší průřez její tehdejší tvorbou, v níž skloubila ekologická a feministická témata ve svébytném subžánru, který ona sama nazvala biopunk.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY