U nás v agónii eBook

Fatimma.cz U nás v agónii Image

INFORMACE

U nás v agónii je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Eva Hauserová. Přečtěte si s námi knihu U nás v agónii na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2006

NÁZEV SOUBORU: U nás v agónii.pdf

VELIKOST SOUBORU: 5,16 MB

ISBN: 8072546902

POPIS
Sbírka patnácti povídek od jedné z nejoriginálnějších českých autorek SF a fantasy osmdesátých let minulého století přináší průřez její tehdejší tvorbou, v níž skloubila ekologická a feministická témata ve svébytném subžánru, který ona sama nazvala biopunk. Eva Hauserová patří k tvůrčí dílně, která vznikla z autorů Ceny Karka Čapka, kterou také v roce 1988 získala. V knize Průvodce paralelními světy napsal Aleš Langer o biopunku Evy Hauserové: jedná se o "žíravé rozleptávání" a "vyrovnávání se s pesimismem, osamělostí, odcizením" . Není to radostné čtení, je to varování šokující svou otevřeností a pravdivostí.
STÁHNOUT ČÍST
agonie, agónie - ABZ.cz: slovník cizích slov
U nás v Agónii ant., Hauserová Eva , Hauserová Eva - Stav: Velmi dobrý Sbírka patnácti povídek od jedné z nejoriginál­nějších českých autorek SF a fantasy osmdesátých let minulého století přináší průřez její tehdejší tvorbou, v níž skloubila ekologická a feministická témata ve svébytném subžánru, který ona sama nazvala biopunk.
Kniha: U nás v agónii - Eva Hauserová | Knihy.ABZ.cz
U nás v agónii - Eva Hauserová . Sbírka patnácti povídek od jedné z nejoriginálnějších českých autorek SF a fantasy osmdesátých let minulého století přináší průřez její tehdejší tvorbou, v níž skloubila ekologická a feministická témata ve svébytném subžánru, který ona sama nazvala biopunk.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY