Kluci v akci eBook

Fatimma.cz Kluci v akci Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Kluci v akci! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Kluci v akci a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2006

NÁZEV SOUBORU: Kluci v akci.pdf

VELIKOST SOUBORU: 4,78 MB

ISBN: 8086851257

POPIS
Vaření je zábava! Zapomeňte na dřinu, vařit lze jednoduše a rychle. Kniha Kluci v akci vznikla díky televiznímu seriálu Kluci v akci. Knihou Vás provede více jak stovka fotek a ilustrací od Aleny Burianové. Vhodně zvolené víno odhalí další taje pokrmů. Kluci v akci vychází ze stejnojmenného pořadu České televize, který mohou diváci shlédnout každé pondělí v podvečer. Kluci v akci jsou pořadem a nyní i knihou, která chce čtenářům zábavnou formou ukázat kouzlo vaření a přípravy jídel v podání skutečných profesionálů. Nejde však pouze o suchý výčet zpracovaných ingrediencí a popis správného postupu. Z této filozofie vychází také kniha: vaření je atraktivní – recepty doporučují mladí kluci, kteří jsou nejen zručnými kuchaři s mnoha nápady a osobitým přístupem, ale mají navíc i dar zprostředkovat potěšení ze skutečného kulinářství, a tak trochu i nespoutanost, která je vlastní jejich věku. Čtenář si může být jistý, že se dozví spoustu zajímavých kuchařských fíglů, triků a tipů. Proto v žádném případě neočekávejte složité receptury a nudu v kuchyni.Stavba každé kapitoly je rámována do jednoho kalendářního dne, ve kterém popisujeme hlavní protagonisty při činnostech, které souvisejí jak s jejich osobními každodenními aktivitami, tak mají především přímou souvislost s přípravou pokrmů. Každá kapitola má svůj vlastní minipříběh, jehož součástí bude představení toho, co se bude vařit (předkrm, hlavní chod a moučník), osob, pro které celé menu budou připravovat, a také nákup surovin s komentářem. Každý pokrm kuchaři představí a zdůvodní jeho výběr.Pro oživení jsou zařazeny fotografie nejen z interiérů, ale také zvenku z ulice – např. nákup surovin.
STÁHNOUT ČÍST
Kluci v akci - Posts | Facebook
V 18.30 je pro vás připravený kulinářský pořad Kluci v akci. Uvařte si oblíbená a lehká jídla s Filipem Sajlerem a Ondřejem Slaninou. Recepty si můžete přehrát v archivu. Myslíte si, že tito kuchaři umí vařit lépe než pan Babica? Hlasujte v naší anketě a podívejte se na poslední díl, který vám utekl.
Výsledky vyhledávání: kluci v akci - Recepty.cz - On-line ...
Výsledky vyhledávání: kluci v akci Uložit vyhledávání ... více o Medovník z hrnečku "Kluků v akci" Klechtanka z Bolatic. Uvaříme brambory a nahrubo rozšťoucháme. Mezitím uvaříme osolenou vodu s kmínem a vegetou. Rozmícháme mouku s vodou a vlijeme. Promícháme za varu, aby...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY