Japonská válečná mašinérie eBook

Fatimma.cz Japonská válečná mašinérie Image

INFORMACE

Japonská válečná mašinérie je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor S.L. Mayer. Přečtěte si s námi knihu Japonská válečná mašinérie na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2011

NÁZEV SOUBORU: Japonská válečná mašinérie.pdf

VELIKOST SOUBORU: 7,99 MB

ISBN: 9788020611789

POPIS
Běžnou představu západního světa o Japonsku zkreslila propaganda v období druhé světové války. Přestože okupace Japonska byla součástí spojeneckého úsilí, ve skutečnosti byla americkou záležitostí. Spojené státy jako jediná velmoc řídily a usměrňovaly úsilí o obnovu, což přispělo k celkem přátelskému a poklidnému období poválečného uspořádání, během kterého Japonsko vzlétlo jako fénix z popela.
STÁHNOUT ČÍST
Kniha Japonská válečná mašinérie - S. L. Mayer | knizniklub.cz
Přestože okupace Japonska byla součástí spojeneckého úsilí, ve skutečnosti byla americkou záležitostí. Spojené státy jako jediná velmoc řídily a usměrňovaly úsilí o obnovu, což přispělo k celkem přátelskému a poklidnému období poválečného uspořádání, během kterého Japonsko vzlétlo jako fénix z popel.
Japonská válečná mašinérie | Dumknihy.cz - knihy po všech ...
Běžnou představu západního světa o Japonsku zkreslila propaganda v období druhé světové války. Přestože okupace Japonska byla součástí spojeneckého úsilí, ve skutečnosti byla americkou záležitostí.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY