Galantní dobrodružství eBook

Fatimma.cz Galantní dobrodružství Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Galantní dobrodružství! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Galantní dobrodružství a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: none

NÁZEV SOUBORU: Galantní dobrodružství.pdf

VELIKOST SOUBORU: 8,69 MB

ISBN: 0

POPIS
Lady Corinna Vernonová právě osiřela. Bratr David je kdesi v cizině, a protože mladá dáma nesmí zůstat v domě sama, nezbývá jí, než se na nějakou dobu přestěhovat ke svým příbuzným. Strýc je však zlostný a lakomý a teta zase hádavá, žlučovitá a malicherná. Corinně se dělá mdlo, když si představí, jaký ji s nimi asi čeká život. Jiná možnost však není… Opravdu ne? A co když přijme místo guvernantky ve Francii? Sirotčinec, který Vernonova rodina podporuje, požádá laskavá francouzská komtesa de Bréville o vychovatelku pro svého syna. A tak se Corinna v přestrojení vydává za svým malým dobrodružstvím a velkou láskou…
STÁHNOUT ČÍST
Filmové Brno - phil.muni.cz
Versailleské romány 1 - Galantní dobrodružství. Kdo napsal knihu Versailleské romány 1 - Galantní dobrodružství? Autorem je Hermann Schreiber. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih.
Kniha: Galantní dobrodružství - Barbara Cartland | Knihy ...
Z těch známějších titulů jmenujme komedie Stephana Elliotta PODVODNÍCI (1993) a DOBRODRUŽSTVÍ PRISCILLY, KRÁLOVNY POUŠTĚ (1994) či rodinné filmy BABE - GALANTNÍ PASÁTKO (1995) a BABE 2: PRASÁTKO VE MĚSTĚ (1998) George Millera, v nichž namluvil ovčáckého psa.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY