Obchodní ruština eBook

Fatimma.cz Obchodní ruština Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Obchodní ruština! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Obchodní ruština a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2007

NÁZEV SOUBORU: Obchodní ruština.pdf

VELIKOST SOUBORU: 10,75 MB

ISBN: 8025115985

POPIS
Učebnice Obchodní ruština je určena všem zájemcům o získání znalosti odborného jazyka používaného ve světě obchodu. S její pomocí lze rozvinout kvalitu písemného projevu a rovněž schopnost vést obchodní jednání v daném jazyce. Každá kapitola obsahuje: * výklad problematiky * modelové dopisy a jiné dokumenty * frazeologii * cvičení Nahrávky na 4 audio CD napomohou utvrzení slovní zásoby a procvičení výslovnosti, najdete zde dialogy a fráze. Na konci učebnice je zařazen přehled nejpoužívanějších zkratek, česko-ruský a rusko-český odborný slovník a klíč ke cvičením. Témata jsou seřazena podle logického průběhu projednání obchodního případu – seznámíte se s tím, jak mají být strukturovány žádosti, objednávky, kupní smlouvy, projdete problematiku dodacích podmínek, způsoby platby, pojištění, procvičíte si zákonitosti obchodního jednání.
STÁHNOUT ČÍST
Obchodní ruština | Ruské Jazykové Centrum
Všechny informace o produktu Obchodní ruština do ucha, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Obchodní ruština do ucha.
Obchodní ruština + MP3 / Nejlevnější knihy
Číslo skupiny: Název kurzu: Cena: Učebnice: Vyučující: 21: Obchodní ruština (В2-С1) Po 18.45-20.15: 2880,- Kč «Русский язык для ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY