Válečníci eBook

Fatimma.cz Válečníci Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Válečníci! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Válečníci a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2007

NÁZEV SOUBORU: Válečníci.pdf

VELIKOST SOUBORU: 3,82 MB

ISBN: 8087010167

POPIS
Proroctví je jasné.Po smrti tří králů bude svět uvržen do chaosu a všichni vyhnaní démoni se vrátí, aby na svět přinesli hrůzy a krveprolití.Dva králové jsou již mrtví. Třetího, jenž se má právě narodit, pronásledují démoničtí jezdci krayakinové, pánové nemrtvých. Proti těhotné královně, která se dostala do úzkých ve strašidelném lese, se spikly děsivé síly zla.Královna však není sama. Po jejím boku stojí trojice válečníků, poslední zbytky kdysi tak pyšného drenajského vojska. Jsou to tři starci, dávní hrdinové, které král odvrhl. Nogusta Šermíř, Kebra Střelec a mohutný zápasník Bizon.Osud říší spočívá na jejich slábnoucích pažích, když se vydávají zmučeným světem na nebezpečnou výpravu za záchranou nenarozeného krále.
STÁHNOUT ČÍST
Kočičí válečníci (5) - Nebezpečná stezka - Erin Hunter ...
Válečníci předali šek na 152 000 Kč děčínské nemocnici! Charitativní projekt Válečník pomáhá je u svého konce. Během něj získal BK Děčín krásnou sumu 152 000 Kč a předání symbolického šeku proběhlo v děčínské nemocnici v pondělí 18. května, tedy na den přesně od prvního finálového "zimáku" v Děčíně.
Válečníci (2007) - Tau ming chong - FDb.cz
Válečníci bouře je devátá kniha Anglosaské kroniky. Uhtred se ocitá v situaci, která nemá snadné řešení. Je nucen rozhodovat se mezi svým rodem a loajalitou k Athelflaed, mezi osobními ambicemi a povinnostmi k saskému světu. Ale ať se rozhodne tak či tak, celou zemí bude znít řinkot zbraní b
SOUVISEJÍCÍ KNIHY