Nový začátek eBook

Fatimma.cz Nový začátek Image

INFORMACE

Nový začátek je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Brian Tracy. Přečtěte si s námi knihu Nový začátek na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2011

NÁZEV SOUBORU: Nový začátek.pdf

VELIKOST SOUBORU: 4,95 MB

ISBN: 9788072636952

POPIS
Kniha, která od základu změní váš život, vám ukáže, jak: " zjistit, co je pro vás opravdu důležité " ovládnout vaši kariéru - jednou provždy! " nalézt ve všem nečekaném a zdánlivě negativním příležitost k růstu " zvýšit váš potenciál vydělávat - za hranici vašich nejodvážnějších snů! " získat sebedůvěru riskovat a odhodlat se k zásadním krokům, které se vyplatí Vyhlídka změny je zčásti vzrušující a zčásti děsivá. Je však klíčem k úspěchu, bohatství a skutečnému uspokojení z vaší práce a ve vašem životě.
STÁHNOUT ČÍST
Nový začátek - Nora Roberts | KOSMAS.cz - vaše internetové ...
Nový začátek - Na vlastní kůži prožíváme různé osobní údery osudu nebo určité situace, které nás pořád znova a znova stavějí před nové etapy našeho života. Události, které se nás dotýkají a způsobují v nás zmatek a z různých důvodů nám znemožňují pokračovat dál tak, jak jsme byli zvyklí.
Nový začátek | Dumknihy.cz - knihy po všech stránkách
Laně a Maxovi se podaří jako jedněm z mála zkáze uniknout a pochopit poselství: Nastal konec a přichází nový začátek. Sdílet 0. kategorie Knihy » Beletrie » Knihy pro ženy » Romány pro ženy. Nakladatel Alpress datum vydání 4.3.2020 isbn 978-80-7633-204-1 ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY