Pošta pro tebe eBook

Fatimma.cz Pošta pro tebe Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Pošta pro tebe! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Pošta pro tebe a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2009

NÁZEV SOUBORU: Pošta pro tebe.pdf

VELIKOST SOUBORU: 4,68 MB

ISBN: 9788073882273

POPIS
Oblíbený televizní pořad přináší, stejně jako tato kniha, příběhy, ve kterých jde především o usmíření, pochopení, radost a lásku. Nabízí nečekaná setkání po letech, vyřešení dávných nedorozumění, splnění tajných snů, někdy však i tvrdá odmítnutí a neochotu komunikovat. To vše před zraky diváků / čtenářů, kteří se stávají svědky opravdových a nefalšovaných emocí. Zaznamenáváme ty nejsilnější příběhy, které se v cyklu objevily a které se mohly stát komukoli z nás.
STÁHNOUT ČÍST
Pošta pro tebe - Příspěvky | Facebook
Pořad pošta pro tebe se mi líbí.Nelíbí se mi moderátorka Este J.Nemám ráda soudce z lidu.Její přístup k těmto odvážným lidem je urážející a ponižující.Dívám se na tento pořad na slovenské televizi moderátorka tam lidi nesoudí a má lidštější přistup k lidem.Tento pořad jsem před lety poprve viděla na polské televizi moderátorka tam mšla tak kultivovaný ...
Pošta pro tebe (TV pořad) (2005) | ČSFD.cz
Přečtěte si o tématu "moderátorka pošty pro tebe".Abychom vám usnadnili vyhledávání zajímavého obsahu, připravili jsme seznam nejoblíběnějších článků s klíčovými slovy "moderátorka pošty pro tebe", které hledáte.V naší encyklopedii najdete články, fotografie i videa k tématu "moderátorka pošty pro tebe".
SOUVISEJÍCÍ KNIHY