Kouzelná kniha eBook

Fatimma.cz Kouzelná kniha Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Kouzelná kniha! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Kouzelná kniha a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2014

NÁZEV SOUBORU: Kouzelná kniha.pdf

VELIKOST SOUBORU: 7,31 MB

ISBN: 9788025320365

POPIS
Také bys chtěla chodit do školy, kde budeš jezdit na koni a čarovat? Vítej na Koňském hrádku! Jana se hned první den v nové škole seznámí s kamarádkami Michelle, Franciskou a Julou. Mají v plánu zúčastnit se velkého dostihového závodu, ale nejsou samy... Partička stejně starých holek má na ně spadeno a znepříjemňuje jim život, jak to jen jde. Jednoho dne však Jana najde tajuplnou kouzelnou knihu. Pomohou jim zaklínadla a lektvary proti namyšleným soupeřkám, nebo všechno ještě více zamotají?
STÁHNOUT ČÍST
Kouzelná Beruška a Černý Kocour - Knihy.cz
Albi Kouzelné čtení Elektronická tužka a kniha Atlas světa. Albi Kouzelné čtení Elektronická tužka a kniha Atlas světa Interaktivní knížka, jedna z řady Kouzelného čtení, určená pro použití s interaktivním perem, které je součástí balení. Atlas světa - inte...
Kouzelná třída - Zuzana Pospíšilová - Megaknihy.cz
Cobb Amelia - Ema a její kouzelná zoo - Popletený tučňák - e-kniha Emin strýček Horác cestuje po celém světě a zachraňuje zvířátka, která ztratila domov. Tentokrát přiveze ze své výpravy malého tučňáka.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY