Kruté mrazy eBook

Fatimma.cz Kruté mrazy Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Kruté mrazy! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Kruté mrazy a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2009

NÁZEV SOUBORU: Kruté mrazy.pdf

VELIKOST SOUBORU: 10,82 MB

ISBN: 9788073816209

POPIS
Detektiv bez licence se vrací. Pokud si Joe Kurtz myslel, že jeho práce pro rodinu mafiánského bosse Farina skončila, krutě se mýlil. Stejně pošetilá by byla představa, že se bratrstvo Mešity smrti vzdá nadějí na pomstu a nevyšle v jeho stopách už žádné zabijáky. A aby toho nebylo málo, obrátí se na něj s žádostí o pomoc slavný houslista, který je přesvědčený, že odhalil sériového vraha. Joe Kurtz se v mrazivém zimním Buffalu zkrátka bude muset hodně otáčet…
STÁHNOUT ČÍST
Kruté mrazy | Dumknihy.cz - knihy po všech stránkách
Kruté mrazy končí? Výhled počasí na únor. 28. ledna 2017, 16:08 — Autor: EuroZprávy.cz / ČTK . Praha - Současné celodenní mrazy poleví a v dalších čtyřech týdnech se budou průměrné teploty přes den držet nad nulou.
Kruté mrazy končí, nastupuje jaro. Podívejte se na rekordy ...
Krute mrazy. Nalezeno: 24 produktů. Kruté časy - Ian Manook . Čtenáři se společně s komisařem Jerúldelgerem pohybují po mongolské stepi, zavítají do dalekého Ruska i do Číny, a budou se na to muset pořádně teple obléct. Jerúldelger je vzdělaný člověk, mluví i francouzsky, zná francouzskou i italskou literaturu.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY