Rok v naší zahradě eBook

Fatimma.cz Rok v naší zahradě Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Rok v naší zahradě! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Rok v naší zahradě a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2016

NÁZEV SOUBORU: Rok v naší zahradě.pdf

VELIKOST SOUBORU: 7,73 MB

ISBN: 9788074515163

POPIS
Kniha nabízí čtenáři procházku zahradou během celého roku. V jednotlivých měsících uvádí přehled nejdůležitějších prací, na něž by neměl zapomenout, ukazuje mu krásy, které v zahradě vytvářejí okrasné rostliny a poskytuje rady, jak úspěšně zvládnout složitější úkoly při zakládání, ošetřování a zdokonalování zahrady. Kniha je vybavena množstvím zdařilých instruktivních a ilustračních obrázků a fotografií, jež vhodně doplňují textovou část.
STÁHNOUT ČÍST
Rok v naší zahradě - Chci.cz
Inzerát Rok v naší zahradě - Radoslav Šrot v okrese Kroměříž, cena 180Kč, od kvietkovae na Sbazar.cz. Popis: Nové. Ke knize dám miniknížku Zakládáme zahradu zdarma :)
Rok naší zahradě 1 | Garten.cz
Kupte knihu Rok v naší zahradě (Radoslav Šrot) s 20 % slevou za 559 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY