Daewoo Tico eBook

Fatimma.cz Daewoo Tico Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Daewoo Tico! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Daewoo Tico a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2006

NÁZEV SOUBORU: Daewoo Tico.pdf

VELIKOST SOUBORU: 1,88 MB

ISBN: 8072323008

POPIS
Kniha patří do řady automobilových příruček nazvané "Jak na to?". Příručka popisuje údržbu a opravy automobilů Daewoo Tico a je vhodná pro profesionály i amatéry. Publikace obsahuje přibližně 600 obrázků, 50 tabulek a elektrických schémat.Kniha je rozčleněna do těchto kapitol:* Všeobecné informace. * Popis vozidla. * Identifikační údaje. * Technická charakteristika. * Údržba vozidla. * Motor - blok motoru a kliková soustava, hlava válců a rozvodový mechanismus, mazací soustava, chladicí soustava, palivová soustava, zapalování, výfuková soustava. * Převodové ústrojí - spojka, mechanická a automatická převodovka, hnací polonápravy. * Řízení. * Kola a zavěšení. * Brzdová soustava. * Karoserie. * Elektrické příslušenství a výstroj.
STÁHNOUT ČÍST
Daewoo Tico na sprzedaż, OLX.pl Ogłoszenia
大宇・ティコ (Daewoo Tico) は大宇国民車(現在の韓国GM)で製造された5人乗りの軽自動車で、大韓民国政府の軽自動車(キョンチャ)規格によって作られた最初の乗用車である。 一部海外市場ではフィノ (Fino) の車名で販売された。 概要
Daewoo tico | Sleviste.cz
Daewoo Tico 0.8 Önindító 2db,Generátor 3db egyben olcsón eladó . Egyéb. Daewoo. Szabolcs-Szatmár-Bereg , Mátészalka . Kedvenc. HIDE. Daewoo Tico 0.8 SX Megkímélt Állapot!!! 9.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY