Gears of War: Anvilská brána eBook

Fatimma.cz Gears of War: Anvilská brána Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Gears of War: Anvilská brána! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Gears of War: Anvilská brána a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2013

NÁZEV SOUBORU: Gears of War: Anvilská brána.pdf

VELIKOST SOUBORU: 3,63 MB

ISBN: 9788074790058

POPIS
Armáda locustů je zničena. Obnova lidské civilizace na povrchu Sery začala. Skupiny všehoschopných pirátů si vybírají svou daň, ale Marcus Fenix spolu s ostatními geary je zvyklý čelit nebezpečí bez mrknutí oka.Zdá se však, že noční můra ještě neskončila. Přinesla s sebou hrůzu, které se bojí i sami locusti a která se šíří po celé zemi až na místo, kde našly poslední zbytky lidstva své útočiště. Gearové musejí spolu s odpadlíky bojovat bok po boku, aby se ubránili novému nepříteli. Jejich taktika boje jim přináší vzpomínky na jiný krvavý konflikt – obležení Anvegadu. Nenechte si ujít pokračování příběhu podle slavných a cenami ověnčených videoher!
STÁHNOUT ČÍST
Tip Gears of War 3 Anvilská brána - vybersi24.cz
Zabránili zániku lidské společnosti. Nyní musí čelit důsledkům svých rozhodnutí. Po patnáctiletém nelítostném boji o přežití musí Koalice řádných vlád zničit Jacinto, jediné zbývající město na planetě, aby zastavila postup locustů.
Gears of War 3 - Anvilská brána - Karen Traviss - Megaknihy.cz
Gears of War 3 - Anvilská Brána. Gears of War 3 - Anvilská Brána. Autor: Traviss Karen; Nakladatelství: Classic; Cena: 349 Kč ... Přeložit Anvil Gate jako Anvilská brána, to je fakt prasárna nej stupně. Zanechat odpov ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY