Jihočeské dominium eBook

Fatimma.cz Jihočeské dominium Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Jihočeské dominium! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Jihočeské dominium a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: none

NÁZEV SOUBORU: Jihočeské dominium.pdf

VELIKOST SOUBORU: 8,47 MB

ISBN: 8072773593

POPIS
Jižní Čechy patří k nejkrásnějším regionům České republiky. Bohatě ilustrovaná celobarevná kniha prezentuje historii rodu Vítkovců (páni z Krumlova a Rožmberkové), Eggenbergů, hlubocké a orlické linie Schwarzenbergů, rodu Buquoyů a Švamberků, které se nejvíce zasloužily o zdejší bohatost památek. Text doplňuje popis historie a prohlídkových tras zámků a hradů Český Krumlov, Hluboká, Nové Hrady, Orlík, Rožmberk a Třeboň. Popsány jsou i další čtyři desítky hradů, zámků a paláců, které výše uvedené rody vlastnily nebo vlastní v ČR, Rakousku a Německu, ale i nejrůznější přírodní a technické zajímavosti kraje či biografie významných osobností. Text doplňují rodokmeny šlechtických rodů a jmenný rejstřík.
STÁHNOUT ČÍST
Jihočeské dominium - Juřík Pavel - knihkupectví Beletrie.eu
Jižní Čechy patří k nejkrásnějším regionům České republiky. Bohatě ilustrovaná celobarevná kniha prezentuje historii rodu Vítkovců (páni z Krumlova a Rožmberkové), Eggenbergů, hlubocké a orlické linie Schwarzenbergů, rodu Buquoyů a Švamberků, které se nejvíce zasloužily o zdejší bohatost památek. Text doplňuje popis historie a prohlídkových tras zámků a ...
Jihočeské dominium. Rožmberkové, Eggenbekové ...
Rožmberské dominium, případně i Vítkovské dominium (odkaz na Vítka I. z Prčice, zakladatele rodu Vítkovc ... Praotec Vítkovců Vítek z Prčice (†1194) rozdělil před smrtí své jihočeské panství během tzv.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY