Nejslavnější piráti eBook

Fatimma.cz Nejslavnější piráti Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Nejslavnější piráti! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Nejslavnější piráti a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2011

NÁZEV SOUBORU: Nejslavnější piráti.pdf

VELIKOST SOUBORU: 1,80 MB

ISBN: 9788072641161

POPIS
Kniha Nejslavnější piráti podrobně mapuje historii pirátského řemesla. Popisuje organizaci a způsob boje, pirátské lodě i jejich nejznámější základny. Největší část knihy je však věnována osudům nejslavnějších pirátů.Čtenáře zaujme také bohatý ilustrační doprovod a dokumentace.
STÁHNOUT ČÍST
Top 3 - Nejslavnější piráti všech dob - YouTube
Jsme veřejná univerzální knihovna, kterou může využívat úplně každý. Naším posláním je získávat, zpracovávat, uchovávat a poskytovat informace, literaturu a další kulturní hodnoty. Máme ve fondu přes 2 000 000 dokumentů, vybere si u nás opravdu každý.
Nejslavnější piráti - Moravec Václav | Prodej knih
Sotva vás překvapí, že příběhy námořních lupičů byly napínavé, avšak téměř vždycky užasnete nad tím, kolika proměnami tohle nekalé řemeslo prošlo. Na začátku obvykle stál skvělý námořník, chamtivý a krutý rváč, který tvrdě ovládnul posádku své lodi a přinutil ji k útokům na plavidla, na nichž očekával kořist.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY