Metodická příručka pro učitele a trenéry šachu eBook

Fatimma.cz Metodická příručka pro učitele a trenéry šachu Image

INFORMACE

Hledáte knihu Metodická příručka pro učitele a trenéry šachu? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2015 a autorem je Petr Herejk? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2015

NÁZEV SOUBORU: Metodická příručka pro učitele a trenéry šachu.pdf

VELIKOST SOUBORU: 7,73 MB

ISBN: 9788087943045

POPIS
Základní metodický materiál pro výuku začátečníků, určený do ruky především učitelům ve školních kroužcích a trenérům v šachových oddílech. Ve 40 lekcích jsou postupně zpracována základní témata od pravidel šachu (šachovnice, označení polí, šachové kameny a jejich pohyb) přes základy zahájení, taktiky, jednoduché strategie a koncovek až po pokročilejší témata typu tvorba repertoáru zahájení. Metodickou příručku po praktické účely doplňuje Sbírka šachových úloh, ve které pro jednotlivé lekce najdete velké množství příkladů na procvičování. Důležitým doplňkem Metodiky pak je sedmidílná Šachová cvičebnice, určená do rukou přímo dětem, které do ní přímo vpisují svá řešení.
STÁHNOUT ČÍST
Šachy do škol | NSS.cz
Metodická příručka pro učitele a trenéry šachu (2. doplněné vydání) - Petr Herejk . Základní metodický materiál pro výuku začátečníků, určený do ruky především učitelům ve školních kroužcích a trenérům v šachových oddílech.
Šachy do škol
Kniha: Metodická příručka pro učitele a trenéry šachu (2. doplněné vydání) Autor: Petr Herejk Základní metodický materiál pro výuku začátečníků, určený do ruky především učitelům ve školních kroužcích a trenérům v šachových oddílech.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY