Obrať list eBook

Fatimma.cz Obrať list Image

INFORMACE

Hledáte knihu Obrať list? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2015 a autorem je Adria Fruitós? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2015

NÁZEV SOUBORU: Obrať list.pdf

VELIKOST SOUBORU: 3,30 MB

ISBN: 9788025904442

POPIS
Už je to tak: partneři přicházejí a zase odcházejí – naštěstí je tu způsob, jak se s tím hravě vyrovnat. Pokud ti na seznamu bývalých právě přibyl další (anebo máš svého prvního EX) a zdá se ti, že slunce pohaslo, život tě najednou netěší a už to tak bude napřád, neváhej, otevři tenhle sešit a OBRAŤ LIST. V téhle hrací knížce najdeš přes stovku cvičení, díky nimž zaženeš temné myšlenky a se svým EX konečně zúčtuješ. Kresli, lep, trhej, škrtej, vybarvuj, ale hlavně se bav a podívej se na život ze širší perspektivy. A až skončíš, s úlevou si uvědomíš, že slunce vyjde zítra znova a že je lepší mít srdce na chvíli bez domova, než ho mít zatížené nesplatitelnou hypotékou. Tak hurá do toho a OBRAŤ LIST!
STÁHNOUT ČÍST
Obrať list od 1,85 € - Heureka.sk
Kniha: Obrať list (Rebecca Beltránová a Adria Fruitós). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus!
Obrať list od 49 Kč - Heureka.cz
Kniha: Obrať list -- Řada hravých rad, jak zúčtovat se svým ex - Rebecca Beltránová Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY