Lovci eBook

Fatimma.cz Lovci Image

INFORMACE

Lovci je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor František Kotleta. Přečtěte si s námi knihu Lovci na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2015

NÁZEV SOUBORU: Lovci.pdf

VELIKOST SOUBORU: 1,80 MB

ISBN: 9788074252594

POPIS
Praha roku 2050. Desetimilionová středoevropská metropole má svých problémů dost. Třeba s odpady, přemnoženými zmutovanými potkany nebo permanentní pouliční válkou na pomezí sunnitské a šíitské čtvrti. Co je ale horší, každý padouch v tomhle městě touží po tom, aby se stal superpadouchem. Stačí trocha genetické manipulace tady, pár kybernetických vylepšení támhle a hlavně ego větší než ten kráter, co zůstal z východního Slovenska. Jediný, kdo se těmhle superpadouchům dokáže postavit, jsou super… vlastně ne, žádní superhrdinové tu nejsou. Jenom skupina federálních policistů z Organizace pro boj s vylepšenými teroristy. Říkají si Lovci…
STÁHNOUT ČÍST
Lovci - Wikipedie
Artefakty a mince nalezené zejména detektorem kovu. Každý může nález přidat, sdílet jeho GPS s kamarády, určovat nálezy a sbírat zkušenosti.
Vyhledávání „LOVCI " | TV program - programy více než 100 ...
Lovci mamutů vycházejí v podobě, v jaké je dosud čtenáři neměli možnost poznat! Kniha právem patří k tomu nejlepšímu z dobrodružné literatury o pravěku, a to i v evropském měřítku. Eduard Štorch začal svou vizi pravěkého světa literárně zpracovávat před více než sto lety.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY