Podlost eBook

Fatimma.cz Podlost Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Podlost! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Podlost a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2012

NÁZEV SOUBORU: Podlost.pdf

VELIKOST SOUBORU: 10,65 MB

ISBN: 9788073037130

POPIS
Žádný výcvik nepomůže policajtovi tolik jako správně fungující instinkt. Matka agentky Faith Mitchellové nezvedá telefon. Na dveřích je krvavý otisk dlaně. A uvnitř je to ještě horší: na podlaze prádelny leží mrtvý muž, uprostřed obývacího pokoje stojí jiný muž se zbraní v ruce a další právě utíká zahradou. Faith vidí všude kolem sebe naprostou spoušť. Bohužel však nikde nevidí svou matku... Když vše skončí, Faith se marně snaží najít odpovědi na bezpočet otázek, které se jí rojí hlavou. Nejprve ovšem musí zjistit, kam se poděla matka. Proč ji někdo sledoval a odposlouchával její telefon? Byla Evelyn unesena? Zavražděna? K nalezení pravdy bude Faith potřebovat pomoc Willa Trenta a Sáry Lintonové, mimo jiné i proto, že sama byla dočasně suspendována. Pro detektivy je nyní svědkyní. A také podezřelou. Jak tenká hranice dělí spravedlivého policistu od korupce, vydírání nebo dokonce vraždy? Faith se bude muset postavit lidem, které až doposud respektovala, pokud chce najít matku a vynést pravdu na světlo – nebo ji navždy pohřbít...
STÁHNOUT ČÍST
podlost - křížovkářský slovník
Odkaz na stránku Citáty - Podlost Pokud vás stránka citátů na téma Podlost zaujala a chtěli byste ji doporučit, stačí do zdrojového kódu vašich webových stránek vložit následující kód nebo alespoň kliknout na +1 vlevo v menu.
podlost - Češtino-Polština Slovník - Glosbe
Kniha Podlost je už piatym dielom zo série Will Trent. Aj tento diel je brilantne napísaný. Príbeh je plný napätia a akcie. Veľmi sa mi páči, že sa v každom diele dozvieme niečo nové nielen o Willovi ale i osobách okolo neho. Okrem toho, že stretávame nové tváre, vídame i tie staré. Skvelé, skvelé čítanie.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY