Kreslení a malování eBook

Fatimma.cz Kreslení a malování Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Kreslení a malování! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Kreslení a malování a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2013

NÁZEV SOUBORU: Kreslení a malování.pdf

VELIKOST SOUBORU: 7,53 MB

ISBN: 9788025611661

POPIS
Kapitoly v této knize pokrývají nejrůznější témata, od výběru optimálních kreslicích prostředků po krajinomalbu, kresby postav a zátiší, či osvojení si vlastních technik až po nejrůznější kreslířské postupy.Užitečnou pomůckou pro jejich zvládnutí jsou fotografie a ilustrace, které kreslířské techniky a jimi dosahované výsledky znázorňují metodou "krok za krokem". Naleznete zde i odborné odpovědi na 200 nejčastějších otázek týkajících se celé řady problémů kreslířského řemesla, ať už se jedná o používání nových kreslířských prostředků, osvojení si správného držení tužky, zvládnutí větší přesnosti v kresbách, anebo zvládnutí techniky kreslení portrétů.Doufáme, že se tato příručka stane užitečnou pomůckou nejen pro začátečníky, ale i pro pokročilé výtvarníky.
STÁHNOUT ČÍST
Kreslení a malování - AutaBruder.cz
Vyzkoušíte si malování na plátno a budete mít možnost si vybrat z mnoha šablon a motivů. Na kurzu kreslení a malování se samozřejmě meze se nekladou ani barevným úpravám. Komu je kurz určen: tento kurz malování akrylovými barvami je vhodný pro úplné začátečníky, kteří si chcou namalovat svůj první obraz na plátno.
Kurzy kreslení a malování pro začátečníky | Draw Planet Praha
Kurz malování a letní dovolená v krásném brdském prostředí. ... Naše kurzy se zaměřují na lidi, kteří si myslí, že se jich kreslení netýká, protože k tomu nemají potřebné schopnosti, ale i pro lidi, kteří již nějaké zkušenosti mají a dostatečně je nerozvíjeli.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY