Dáma v modrém eBook

Fatimma.cz Dáma v modrém Image

INFORMACE

Dáma v modrém je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Valerie Bowman. Přečtěte si s námi knihu Dáma v modrém na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2018

NÁZEV SOUBORU: Dáma v modrém.pdf

VELIKOST SOUBORU: 3,76 MB

ISBN: 9788024936758

POPIS
Kdo by chtěl za ženu hašteřivou starou pannu? Slečna Jane Lowndesová se hrdě považuje za intelektuálku, bojuje za práva žen a do manželského chomoutu rozhodně nespěchá. Svůj břitký humor nejraději používá ve slovních přestřelkách s Garrettem Uptonem, kterého považuje za nesnesitelného zhýralce. Když se ale ti dva sejdou na oslavě svatby jejich nejlepších přátel a na maškarním plese si omylem vymění polibek, něco velmi důležitého se změní.
STÁHNOUT ČÍST
Dáma v modrém | Moba Knihy
Dáma v modrém je obraz od uznávaného prvorepublikového malíře a připraví hraběti Valeriánu Chorisovi, dědici prosperujícího panství, nejednu horkou chvilku. Dostala se totiž do nesprávných rukou, což spustilo kolotoč problémů. Na první pohled ztřeštěná eskapáda s obrazem však skončí vraždou.
Nejlevnejsi dama v modrem | Sleviste.cz
Všechny informace o produktu Kniha Dáma v modrém, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Dáma v modrém. Dáma v modrém od 237 Kč - Heureka.cz Na Heurece využíváme personalizaci a cílenou reklamu.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY