Ztracený Thomas eBook

Fatimma.cz Ztracený Thomas Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Ztracený Thomas! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Ztracený Thomas a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2009

NÁZEV SOUBORU: Ztracený Thomas.pdf

VELIKOST SOUBORU: 9,10 MB

ISBN: 9788073816063

POPIS
Když při své cestě z kláštera v horách Sierry podlehne Podivný Thomas nutkání zamířit místo do rodného Pico Munda raději tam, kam ho nohy nesou, netuší, že zanedlouho bude stát před další záhadou svého neobyčejného života. Dostává se do městečka Magic Beach na pobřeží Pacifiku, kde mu jednoho dne velmi živý sen napoví, že za okny tichého domova čeká nebezpečí, jež nelze slovy popsat. V tom snu plném krve se objeví i dívka Annamaria, a nejen v něm. Zkříží Thomasovi cestu přesně ve chvíli, kdy se setkává se svými protivníky.
STÁHNOUT ČÍST
Ztracený Thomas - Dean R. Koontz - Megaknihy.sk - Dean R ...
Všechny informace o produktu Kniha Ztracený Thomas - Dean Ray Koontz, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Ztracený Thomas - Dean Ray Koontz.
Tomáš Klus - Tichá voda (oficiální lyric video) - YouTube
Kdo všechno stojí na straně zla? Když při své cestě z kláštera v horách Sierry podlehne Podivný Thomas nutkání zamířit místo do rodného Pico Munda raději tam, kam ho nohy nesou, netuší, že zanedlouho bude stát před další záhadou svého neobyčejného života. Dostává se do městečka Magic Beach na pobřeží Pacifiku, kde mu jednoho dne velmi živý sen napoví ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY