Naivní. Super. eBook

Fatimma.cz Naivní. Super. Image

INFORMACE

Naivní. Super. je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Erlend Loe. Přečtěte si s námi knihu Naivní. Super. na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2005

NÁZEV SOUBORU: Naivní. Super..pdf

VELIKOST SOUBORU: 2,23 MB

ISBN: 8072391895

POPIS
Hlavní hrdina tohoto jednoduchého románu o složitých věcech, o nichž v některém okamžiku života přemýšlí patrně každý člověk, je pětadvacetiletý mladý osamělý muž, který ztrácí v dnešním složitém světě orientaci. Se zdánlivou jednoduchostí koresponduje i odlehčený vypravěčský styl, zařazující knihu k literatuře tzv. naivismu. Tímto svébytným literárním ztvárněním i příjemným humorem a chápajícím lidským tónem si dílo získalo širokou popularitu a uznání. Doposud bylo přeloženo do více než dvaceti jazyků.
STÁHNOUT ČÍST
Naïve. Super by Erlend Loe - Goodreads
O čem je kniha Naivní. Super.? Hlavní hrdina tohoto jednoduchého románu o složitých věcech, o nichž v některém okamžiku života přemýšlí patrně každý člověk, je pětadvacetiletý mladý osamělý muž, který ztrácí v dnešním složitém světě orientaci.
Naïve. Super: Loe, Erlend, Solberg, Tor Ketil ...
Super.cz - žhavé novinky ze světa celebrit, nejnovější články o vztazích mezi lidmi a mnoho dalšího. Server provozují ve spolupráci portál Seznam.cz a vydavatelství Borgis.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY