Naivní. Super. eBook

Fatimma.cz Naivní. Super. Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Naivní. Super.! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Naivní. Super. a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2005

NÁZEV SOUBORU: Naivní. Super..pdf

VELIKOST SOUBORU: 10,37 MB

ISBN: 8072391895

POPIS
Hlavní hrdina tohoto jednoduchého románu o složitých věcech, o nichž v některém okamžiku života přemýšlí patrně každý člověk, je pětadvacetiletý mladý osamělý muž, který ztrácí v dnešním složitém světě orientaci. Se zdánlivou jednoduchostí koresponduje i odlehčený vypravěčský styl, zařazující knihu k literatuře tzv. naivismu. Tímto svébytným literárním ztvárněním i příjemným humorem a chápajícím lidským tónem si dílo získalo širokou popularitu a uznání. Doposud bylo přeloženo do více než dvaceti jazyků.
STÁHNOUT ČÍST
Naiv.Super. - Wikipedia
Naïve. Super. (Original title: Naiv.Super.) is a novel by the Norwegian Erlend Loe.It was first published in 1996 in Norwegian, and proved to be very popular.In 2006, it was on the newspaper Dagbladet ' s list of the best Norwegian novels 1981-2006. The novel has since been translated into nineteen other languages.
Naïve super (eBook, 2005) [WorldCat.org]
50+ videos Play all Mix - Naive Super | Pacific Sketches (Official Audio) YouTube Night Jazz: Smooth Night Jazz & Bossa Nova for Night Relax Time Jazz at Home Cafe Music BGM channel 3,671 watching ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY