Sám sobě psychoterapeutem aneb Co opravdu pomáhá zvládat úzkosti a deprese eBook

Fatimma.cz Sám sobě psychoterapeutem aneb Co opravdu pomáhá zvládat úzkosti a deprese Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Sám sobě psychoterapeutem aneb Co opravdu pomáhá zvládat úzkosti a deprese! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Sám sobě psychoterapeutem aneb Co opravdu pomáhá zvládat úzkosti a deprese a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2018

NÁZEV SOUBORU: Sám sobě psychoterapeutem aneb Co opravdu pomáhá zvládat úzkosti a deprese.pdf

VELIKOST SOUBORU: 8,68 MB

ISBN: 9788088163855

POPIS
Publikace je určena především lidem s různými úzkostnými a depresivními problémy, a také jejich blízkým osobám. Obsah je založený na výpovědích více jak třiceti klientů, kteří odpovídali na otázky, co jim během psychoterapie pomohlo a co jim stále pomáhá, aby své úzkostné a depresivní obtíže lépe zvládali. Uvedené faktory terapeutické účinnosti jsou doplněny o profesní zkušenosti autora, zkušeného psychoterapeuta. Kniha je psaná stylem, aby zmiňované informace, metody a doporučení byly pro čtenáře srozumitelné a dobře využitelné v praxi.
STÁHNOUT ČÍST
Psychologie - psychické zdraví a duševní hygiena
Aby sme vám vedeli čo najlepšie odporúčať knižky, a tiež na marketingové účely, potrebujeme si do vášho prehliadača uložiť údaje - takzvané koláčiky alebo cookies. Tieto údaje zdieľame aj s tretími stranami a dávame na ne dobrý pozor. Súhlasíte s ich uložením?
Kniha: Sám sobě psychoterapeutem aneb Co opravdu pomáhá...
Na sobě nebo na někom ze svého okolí můžete tyto příznaky včas rozpoznat a věnovat se práci na U deprese, stejně jako u všech ostatních duševních onemocnění, platí, že čím déle se neléčí, tím víc UZAVŘENOST- člověk si přeje být často sám, odmítá chodit mezi lidi, často dokonce i do práce...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY