Sám sobě psychoterapeutem aneb Co opravdu pomáhá zvládat úzkosti a deprese eBook

Fatimma.cz Sám sobě psychoterapeutem aneb Co opravdu pomáhá zvládat úzkosti a deprese Image

INFORMACE

Hledáte knihu Sám sobě psychoterapeutem aneb Co opravdu pomáhá zvládat úzkosti a deprese? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2018 a autorem je Roman Pešek? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2018

NÁZEV SOUBORU: Sám sobě psychoterapeutem aneb Co opravdu pomáhá zvládat úzkosti a deprese.pdf

VELIKOST SOUBORU: 8,90 MB

ISBN: 9788088163855

POPIS
Publikace je určena především lidem s různými úzkostnými a depresivními problémy, a také jejich blízkým osobám. Obsah je založený na výpovědích více jak třiceti klientů, kteří odpovídali na otázky, co jim během psychoterapie pomohlo a co jim stále pomáhá, aby své úzkostné a depresivní obtíže lépe zvládali. Uvedené faktory terapeutické účinnosti jsou doplněny o profesní zkušenosti autora, zkušeného psychoterapeuta. Kniha je psaná stylem, aby zmiňované informace, metody a doporučení byly pro čtenáře srozumitelné a dobře využitelné v praxi.
STÁHNOUT ČÍST
Sám sobě psychoterapeutem aneb Co opravdu pomáhá zvládat...
Dalšími příznaky deprese jsou potíže se spánkem a nechutenství. Mohou se objevit i myšlenky, že by bylo lepší nežít, v těžkých případech nemocný opravdu začne sebevraždu plánovat a Panická porucha. Pro tuto nemoc jsou typické opakující se záchvaty velmi silné úzkosti a strachu. Objednejte se zdarma na konzultaci s psychoterapeutem. Důležité řasinky aneb Co se děje, když nepracují.
Klinická psycholožka: Máme pohodlnější životy, přesto psychicky...
Psycholog, psychiatr, klinický psycholog, psychoterapeut… Laik sám těžko pozná, v čem se jednotlivé specializace liší, co Situace je opravdu alarmující. Počty klinických a dětských klinických psychologů jsou trvale podhodnoceny a změny Na poslouchání hezkých věcí o sobě máme kamarády a přátele.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY