Trůn Caesarů 2 - Ocel a krev eBook

Fatimma.cz Trůn Caesarů 2 - Ocel a krev Image

INFORMACE

Hledáte knihu Trůn Caesarů 2 - Ocel a krev? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2017 a autorem je Harry Sidebottom? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2017

NÁZEV SOUBORU: Trůn Caesarů 2 - Ocel a krev.pdf

VELIKOST SOUBORU: 2,71 MB

ISBN: 9788075076949

POPIS
Druhý díl trilogie anglického historika Harryho Sidebottoma nás vrací zpět do období krize římského císařství. V jediném roce vznese svůj nárok na trůn hned šest uchazečů a vláda toho prvního se právě chýlí ke konci. Píše se rok 238 n. l. a v Římě je zavražděn prefekt císaře Maximina, císař sám je prohlášen za mrtvého a vlády se s podporou senátu ujímají Gordianus Starší a Gordianus Mladší. Senát doufá, že oba příslušníci starobylého rodu vrátí zemi klid a zbaví ji hrozby občanské války.Zpráva o zradě se rychle donese Maximinovi a ten jedná tvrdě a nemilosrdně, tak, jak je za celý svůj vojenský život zvyklý. Na prašných pláních před hradbami Kartága se schyluje k nelítostné bitvě, kde ocel a krev rozhodnou o dalším osudu impéria.
STÁHNOUT ČÍST
Trůn Caesarů - Ocel a krev | Dumknihy.cz - knihy po všech ...
Ocel a krev považuji osobně za mistrovské dílo a nejlepší část celé trilogie. Postavy představené v prvním díle rozehrávají velkolepou hru o římský trůn, ve které každá sleduje své vlastní zájmy a cíle. Klid je jen prvních pár strán úvodní kapitoly.
Trůn Caesarů: Ocel a krev - Harry Sidebottom | Databáze knih
OCEL A KREV je druhou knihou monumentální třídílné řady Trůn Caesarů, odehrávající se ve starověkém Římě ve třetím století našeho letopočtu, v dramatickém období převratů, spiknutí, vražd a občanských válek. Uchazeči o císařský trůn se střetnou v nelítostném boji plném zrady, kdy ani vítěz nemá nic jisté.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY