Jediná Pravá Vládkyně eBook

Fatimma.cz Jediná Pravá Vládkyně Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Jediná Pravá Vládkyně! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Jediná Pravá Vládkyně a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2002

NÁZEV SOUBORU: Jediná Pravá Vládkyně.pdf

VELIKOST SOUBORU: 3,71 MB

ISBN: 9788086139845

POPIS
Pokračuje příběh o Gabornovi, Králi Země, který ztratil svou moc, ale přesto nadále chrání svůj lid. Musí bojovat s hrozbou ničitelů, které pronásleduje celou zemí. Ničitelé míří zpět do svého domova v Podsvětí a je Gabornovým osudem je následovat do hlubin země. Raj Ahten, veliký válečník obdařený silou tisíců odkazů, byl původně Gabornovým největším nepřítelem. Teď však musí bojovat o to, aby uchránil svou říši. Jeho sny o dobývání se rozpadly, neboť ničitelé ohrožují jeho domovinu.A malá dívka Averran, vedená příkladem Prastarého ochutnala mozek ničitele a získala tak jeho vzpomínky, se stává klíčem k hledání temného sídla ničitelů.
STÁHNOUT ČÍST
Kniha: Jediná Pravá Vládkyně (David Farland) | Martinus
Pokračuje příběh o Gabornovi, Králi Země, který ztratil svou moc, ale přesto nadále chrání svůj lid.
Runovládci 4 - Jediná pravá vládkyně levně, cena 159 Kč ...
Zrození čarodějky 2. - Jediná Pravá Vládkyně. Kdo napsal knihu Zrození čarodějky 2. - Jediná Pravá Vládkyně? Autorem je David Farland. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY