Poklepávání eBook

Fatimma.cz Poklepávání Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Poklepávání! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Poklepávání a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2015

NÁZEV SOUBORU: Poklepávání.pdf

VELIKOST SOUBORU: 8,79 MB

ISBN: 9788073066970

POPIS
Kniha je určena ženám, které neváhají řešit své životní problémy, mezi něž často patří i složitý vztah k vlastnímu tělu. Právě ten bývá základem nadváhy a z ní pramenící sebekritiky a pocitu nespokojenosti. Následkem je nízké sebevědomí, což ovlivňuje všechny oblasti života. Metoda poklepávání umožní obnovit narušený vztah k tělu, jež začne postupně fungovat, jak má. A především odhalí procesy mysli, která je s tělem úzce spojena, neboť psychika – zejména stres – ovlivňuje veškeré fyzické funkce.
STÁHNOUT ČÍST
Kniha: Poklepávání - Nick Ortner | Knihy.ABZ.cz
Duchovní učitel Ulrich Emil Duprée a jeho partnerka Andra Brucháčová propojují známý havajský rituál ho'oponopono s technikou poklepávání na určité body na těle. Nabízejí cestu, jak se vymanit z negativních emocí, zbavit se omezujících dogmat, fobií nebo traumat z raného dětství.
Poklepávaní - Nicolas Ortner | Databáze knih
Pomocí vědeckého výzkumu bolesti, stresu a poklepávání otevírá čtenáři oči v tom, jak mocné může poklepávání být, a nastiňuje rady a techniky pro řešení bolestí jak krátkodobých, tak i chronických. Proklepejte se až k jádru bolesti Nick Ortner přivádí čtenáře na cestu, která začíná na povrchu ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY