Poutnikova cesta a genius loci eBook

Fatimma.cz Poutnikova cesta a genius loci Image

INFORMACE

Poutnikova cesta a genius loci je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Monika Micajová. Přečtěte si s námi knihu Poutnikova cesta a genius loci na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2017

NÁZEV SOUBORU: Poutnikova cesta a genius loci.pdf

VELIKOST SOUBORU: 5,11 MB

ISBN: 9788090648159

POPIS
Zabývali jste se někdy širšími rozměry tohoto světa? Že ne? Ani Jakub nad tím donedávna nepřemýšlel. Avšak potom přišlo volání. Noční snění a vize ho provedly proměnou, ale také tvrdými zkouškami a vlastní katarzí. Vydává se na cesty svým nitrem a přináší nám odtud poselství, které ztvární uměleckým nadáním. Prolínání realit se tak stává skutečností. Je materiální svět, tak jak ho známe, opravdu to jediné, nebo jsme součástí mnohem většího celku s duchovním rozsahem?Metafyzický příběh obyčejného současného člověka, jehož bytostné Já vnáší do světa forem svá poznání, nám dá nahlédnout za oponu běžných jevů a zve nás do oblasti rozšířeného vědomí. Ukazuje se, že způsob, jakým promlouvá absolutno, není tak vážný, jak se zdálo. Naopak volí až pohádkově hravé a snové symboly.
STÁHNOUT ČÍST
Poutnikova cesta a genius loci - Monika Micajová ...
Poutnikova cesta a genius loci - Monika Micajová . Zabývali jste se někdy širšími rozměry tohoto světa? Že ne? Ani Jakub nad tím donedávna nepřemýšlel. Avšak potom přišlo volání. Noční snění a vize ho provedly proměnou, ale také tvrdými zkouškami a vlastní katarzí.
Poutníkova cesta a genius loci Monika Micajová od 123 Kč ...
Poutníkova cesta a genius loci Autor: Micajová, Monika Nakladatel: Černý drak EAN: 9788090648159 ISBN: 978-80-906481-5-9 Popis: 1× kniha, brožovaná, 160 stran, česky Rozměry: 11 × 16,5 cm Rok vydání: 2017 (1. vydání)
SOUVISEJÍCÍ KNIHY