Bowie eBook

Fatimma.cz Bowie Image

INFORMACE

Hledáte knihu Bowie? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2019 a autorem je Pat Gilbert? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2019

NÁZEV SOUBORU: Bowie.pdf

VELIKOST SOUBORU: 5,23 MB

ISBN: 9788075297495

POPIS
Ještě předtím, než vzal David Bowie svět útokem v převleku za glamrockového boha Ziggyho Stardusta, zaujal celou generaci singlem „Space Oddity“ z roku 1969. Během více než padesátileté kariéry se neustále proměňoval a umělecky vyvíjel. Při tomto procesu spolupracoval s hudebními legendami a oslovoval další generace nadšených obdivovatelů. Bowie byl sice v první řadě hudebník, ale kromě toho také herec, malíř, producent, manžel, otec a přítel. Když roku 2016 zemřel, srdce jeho fanoušků po celém světě se na okamžik zastavila. Bowieho vliv na hudbu, umění a kulturu je nezměrný, stejně jako odkaz, který po sobě zanechal.
STÁHNOUT ČÍST
David Bowie - iDNES.cz
a Ray Stevenson shot of David taken on. stage at the 'Save Rave '69' concert at the. London Palladium on 30th November, 1969. an information card and a print featuring. an alternative shot by Jojanneke Claassen. from the Space Oddity promo single cover. David Bowie Official Playlist: Top Tracks.
David Bowie - iDNES.cz
David Bowie: January 8th 1947 - January 10th 2016. Parlophone to issue unreleased Bowie tracks. Bowie exits the 70s with Kenny Everett. And single of the year goes to Space Oddity. Bowie and Bing with strings. "Heroes" on Bing 1977 gets the Nacho treatment. Tony Visconti on revisiting The Wild Eyed Boy. Last Bowie interview of the sixties.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY