Ztracené eBook

Fatimma.cz Ztracené Image

INFORMACE

Ztracené je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Eva Urbaníková. Přečtěte si s námi knihu Ztracené na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2015

NÁZEV SOUBORU: Ztracené.pdf

VELIKOST SOUBORU: 4,73 MB

ISBN: 9788026704355

POPIS
Šest žen, které se zamilovaly do muslima Známá slovenská autorka se setkala se šesti Evropankami, které se zamilovaly do muže jiné mentality a odlišné kultury, provdaly se za něj a měly s ním děti. A pak se všechno změnilo a nic už nebylo jako předtím. Simona, Mona, Maruška, Baška, Renáta, Patrícia – šest žen vypráví o lásce, jakou předtím nezažily, o naději, o stěhování, o konvertování k islámu, o zklamání, o nové rodině, o zmizelých dětech, o podplacených soudech, o samotě a bezmocnosti, o boji proti zvykům a zákonům muslimských zemí. Eva Urbaníková přináší šest životních osudů, které nenechají nikoho lhostejným.
STÁHNOUT ČÍST
Ztracené bednění levně. - internetové stavebniny
Ztracené bednění DEK 20 500×200×250 mm. Věrnostní program 1500 Kč bez DPH = 1 b. číslo položky: 4400871640 Výrobky značky: BEST Ztracené bednění v rozměru 20/250. 55,21 Kč. sleva 25% ...
Ztracené bednění | DSK stavebniny
Ztracené bednění. Rychlost tak by se dala jedním slovem shrnout stavba z betonových základových tvárnic, které se používají na výstavbu základů, svislých nosných i nenosných konstrukcí zdiva, opěrných zdí. Vnitřní otvor tvárnice se zalévá betonovou směsí, čímž si zajistí svou pevnost.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY