Rodinčení eBook

Fatimma.cz Rodinčení Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Rodinčení! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Rodinčení a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2007

NÁZEV SOUBORU: Rodinčení.pdf

VELIKOST SOUBORU: 2,59 MB

ISBN: 8086362833

POPIS
Rodina je základ státu. A stát má mít pevné základy. Aspoň se to všude píše. Možná proto si Milan Čechura jednu vymyslel. V příhodách, které popisuje, tíhne k jemnému českému humoru. Představme si jejich aktéry: Hynek Čech, hlava rodiny, chlapík, kterému čtyřicítka už ťuká na dveře. Miluje svou ženu a své dvě děti a kromě toho je amatérský spisovatel. Markéta Čechová, rodinný motor, její hlavní přání je mít všechny pohromadě a zažít toho spolu co nejvíc. Pavlík Čech, třináctiletý, docela obyčejný kluk, s docela normálními koníčky. Alenka Čechová, patnáctiletá dívka, stojící na prahu dospívání. Prožívají nejrůznější příhody, tak, jak je život přináší. Docela obyčejné, všední. Ale – jsou při nich spolu. A to je v dnešním světě možná nejdůležitější, ačkoli to tak nevypadá. Záměrem autora nebylo napsat sociologickou studii, ale záznam chvil, při nichž by měl čtenář úsměv na tváři i v duši. Přeje si, abyste někdy i vy se svými blízkými zažili něco podobného jako Čechovi. A měli se rádi jako oni. Protože jak bylo řečeno úvodem: rodina je základ státu.
STÁHNOUT ČÍST
Rodina je zaklad statu | Sleviste.cz
2007 Rodinčení. 2006 Duhová kulička (spoluautor) 2006 Obrazy (spoluautor) 2005 Rozloučení (spoluautor) 2004 Milan Čechura 100x. 2003 Jak se stát spisovatelem. 2001 - 2012 Příspěvky do časopisů a novin. Plž, Listy Ason klubu, Plzeňský deník, Glanc, Sedmička, Víkend . OCENĚNÍ ZA LITERATURU:
Rodinčení - Milan Čechura | KOSMAS.cz - vaše internetové ...
Rodinčení.doc. Povídka zaslaná do soutěže Literární Vysočina. Píseň.doc . Menu. O mně Napsali o mně Napište mně Novinky Stalo se Fotogalerie Kniha návštěv Tvorba Ukázky Spřízněné weby Vyhledávání. Vyhledávání. Kontakt. [email protected] ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY