Na prahu lásky eBook

Fatimma.cz Na prahu lásky Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Na prahu lásky! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Na prahu lásky a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2012

NÁZEV SOUBORU: Na prahu lásky.pdf

VELIKOST SOUBORU: 9,76 MB

ISBN: 9788071905684

POPIS
Hlavní hrdinka nového letního románu, sympatická Hanka Konvalinková, si užívá prodloužených prázdnin po maturitě. Nic jí nechybí…má spousty kamarádů, má Cliffa, nejlepšího přítele člověka, který ji přece vynahradí všechny kluky světa. A nebo ne? Copak by kdy mohla chodit s takovým frajírkem jako je Deny? Od začátku ho nemůže vystát a on se pak, snad naschvál, objeví na letním táboře, kam Hanka jezdí léto co léto. Nejen, že ji neskutečně štve, ale ještě ke všemu díky němu dělá jednu botu za druhou. Jenže někdy stačí málo, aby se všechno obrátilo naruby. Prázdniny se rozjíždějí na plné obrátky a jsou nabité emocemi, touhou a také horkou letní láskou, která přijde tak nečekaně a prudce. Jenže někdy skutečně stačí strašně málo, aby se všechno obrátilo naruby.
STÁHNOUT ČÍST
Na prahu nového milénia - Fethullah Gülen webové stránky ...
Obsah: Na prahu lásky Na prahu lásky : básně / Markéta Procházková 1. vyd . - Praha: Mladá fronta, 1984 . - 115 s . - (Alfa; sv. 87) : Kč∼12, 00 Monotematická sbírka milostné lyriky mladé básnířky je napsána kultivovaně, čistě a formálně i myšlenkově ukázeněně.
Na prahu lásky - Kirschová Daniela - SEVT.cz
Kupte knihu Na prahu lásky od Daniela Kirschová na Martinus.cz. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsellery 25 %
SOUVISEJÍCÍ KNIHY