Třináctá učednice eBook

Fatimma.cz Třináctá učednice Image

INFORMACE

Hledáte knihu Třináctá učednice? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2016 a autorem je Deepak Chopra? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2016

NÁZEV SOUBORU: Třináctá učednice.pdf

VELIKOST SOUBORU: 10,63 MB

ISBN: 9788075540157

POPIS
Podle New York Times velmi úspěšný autor knihy „Buddha a Ježíš“ splétá dohromady historický příběh, tajemství, vzrušující dobrodružství a intriky v tomto mistrovsky napsaném románu, který odhaluje překvapivé objevy o neznámém posledním učedníkovi Krista a nabízí nové chápání toho, kým byl Ježíš ve svých posledních dnech. Záhadný relikviář s ostatky neznámého světceKdyž se relikviář plný zlata, který zmizel z kostela v Belgii, náhle objeví v Americe, mladý novinář začne vyšetřovat příběh. Zpočátku se zdá, že se jedná jen o další případ ukradeného pokladu během druhé světové války. Ale brzy se ukáže, že je v sázce mnohem víc. Uvnitř středověkého relikviáře je skrytá zlatá krabička obsahující posvátnou relikvii, kost z jednoho prstu neznámého světce. Proč by ostatky někoho pro církev neznámého byly považovány za svaté?Může být dívka třináctým apoštolem? Hledání odpovědí vede k šokujícímu objevu – nebezpečné tajemství zná pouze malá skupina lidí. Dotkne-li se člověk relikviáře, spatří posvátnou vizi, vizi znázorňující mladou dívku, která měla možnost setkat se s Ježíšem těsně před tím, než byl ukřižován. Těch několik málo lidí, kteří byli obdařeni tímto zázračným poselstvím, se spojilo do tajemné školy, uzavřené společnosti, které se dostalo této uctívané moudrosti. Jejich vědomost o mladé dívce a Ježíšovi je sice tak fascinující, ale zároveň tak velmi kontroverzní, že nemůže být sdíleno s celým světem. Tato mladá dívka, zajímající se o charismatického muže jménem Ježíš, se vydává na cestu, aby zjistila, kdo doopravdy je. To, co najde – vědomosti, které společnost chrání, je někdy dalece odlišné od přijímaných evangelií. Mohla být tato neznámá dívka 13. učedníkem – posledním a nejvěrnějším apoštolem Krista?
STÁHNOUT ČÍST
Třináctá učednice | BOOKS.CZ
Uživatelské hodnocení a recenze na Kniha Třináctá učednice - Deepak Chopra. Odkazy na odborné recenze. Kompletní informace k výběru.
Kniha: Třináctá učednice - Deepak Chopra | Knihy.ABZ.cz
Velmi úspěšný autor knih Buddha a Ježíš splétá dohromady historický příběh, tajemství, vzrušující dobrodružství a intriky v tomto mistrovsky napsaném románu, který odhaluje překvapivé objevy o neznámé poslední Kristově učednici a nabízí nové pochopení toho, kým byl Ježíš ve svých posledních dnech.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY