Hedvábná stezka eBook

Fatimma.cz Hedvábná stezka Image

INFORMACE

Hledáte knihu Hedvábná stezka? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2007 a autorem je Colin Falconer? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2007

NÁZEV SOUBORU: Hedvábná stezka.pdf

VELIKOST SOUBORU: 10,57 MB

ISBN: 8073414724

POPIS
Hedvábná stezka se táhne napříč Asií, aby stejně jako za starověku spojovala známé s neznámým. Právě zde se křížily cesty dvou tatarských princezen, dominikánského mnicha a templářského rytíře, jejichž životní osudy jsou ústředním tématem poutavě vylíčeného příběhu. Colin Falconer se ani v tomto románu nezpronevěřil historickým faktům, která mu dodávají hloubku, ale nic neubírají na čtivosti.
STÁHNOUT ČÍST
Hedvábná cesta / Silk (2007) | ČSFD.cz
Hedvábná stezka dosahuje dalšího vrcholu, poprvé a naposledy vede po území jediného státu (Mongolské říše) Giovanni Carpini, vyslanec papeže, jako první Evropan přijat mongolským chánem dvě výpravy bratří Polů ke dvoru Kubajchána, druhé se účastní i mladý Marco 14. st.
Hedvábná stezka - Colin Falconer | Knihy Dobrovský
Hedvábná stezka je nejstarší a nejdelší cestou na světě.Začalo to před více jak dvěma tisíci lety, ještě před naším letopočtem, kdy se první lidé vydali z Evropy do daleké Asie.Zpočátku se jednalo o prozkoumání neznámého světa, ale později začaly mít cesty diplomatický a hlavně obchodní význam.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY