Vždycky budeme mít Paříž eBook

Fatimma.cz Vždycky budeme mít Paříž Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Vždycky budeme mít Paříž! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Vždycky budeme mít Paříž a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2009

NÁZEV SOUBORU: Vždycky budeme mít Paříž.pdf

VELIKOST SOUBORU: 6,33 MB

ISBN: 9788073842338

POPIS
Za více než padesát let svého psaní zavedl autor své čtenáře na mnoho kouzelných míst, na sluncem ozářené verandy maloměstských domků, do temných a nebezpečných lesů s číhajícími dravci, hypnotických snových krajin, idylické minulosti i vzrušující budoucnosti. V nové sbírce dosud nepublikovaných povídek Ray Bradbury opět dokazuje své přednosti. Překvapuje a inspiruje čtenáře obnažováním pravdy a provokováním hlubokých úvah. Několik z těchto vyprávění má klasický hrůzostrašný charakter, další jsou něžné i romanticky ironické, ale všechny uchvacují jak svou myšlenkou tak i jazykem.
STÁHNOUT ČÍST
Vždycky budeme mít Paříž - Kniha (2009), Ray Bradbury
Vždycky budeme mít Paříž. Předchozí obrázky Další obrázky. Cena s DPH 179,00 Cena bez DPH 162,73 Kč ...
Vždycky budeme mít léto - Humbook
O čem je kniha Vždycky budeme mít Paříž? Za více než padesát let svého psaní zavedl autor své čtenáře na mnoho kouzelných míst, na sluncem ozářené verandy maloměstských domků, do temných a nebezpečných lesů s číhajícími dravci, hypnotických snových krajin, idylické minulosti i vzrušující budoucnosti.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY