Kritické úvahy o západní literární teorii eBook

Fatimma.cz Kritické úvahy o západní literární teorii Image

INFORMACE

Kritické úvahy o západní literární teorii je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Vladimír Papoušek. Přečtěte si s námi knihu Kritické úvahy o západní literární teorii na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2006

NÁZEV SOUBORU: Kritické úvahy o západní literární teorii.pdf

VELIKOST SOUBORU: 4,29 MB

ISBN: 8086078582

POPIS
Tři autoři - VŠ učitelé a literární vědci - komentují trendy v literárněvědném myšlení ovládajícím druhou polovinu 20. století na Západě, a poskytují tak obraz pohybu, jaký se v tomto oboru udál. Středem jejich pozornosti jsou tři hlavní oblasti literárněteoretického myšlení: německá Kostnická škola, francouzský strukturalismus (a částečně i poststrukturalismus) a koncepty nové kritiky a nového historismu v USA.
STÁHNOUT ČÍST
Haman, Aleš: Kritické úvahy o západní literární teorii | Aukro
9 produktů v kategorii Literární biografie v češtině a Nakladatelství Arsci. Porovnejte ceny, zjistěte dostupnost, přečtěte si recenze produktů nebo hodnocení e-shopů!
Literární biografie v češtině a Nakladatelství Arsci ...
Předmět Teorie literatury (KBO / 4025) Na serveru studentino.cz naleznete nejrůznější studijní materiály: zápisky z přednášek nebo cvičení, vzorové testy, seminární práce, domácí úkoly a další z předmětu KBO / 4025 - Teorie literatury, Univerzita Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem (UJEP).
SOUVISEJÍCÍ KNIHY