Spider-Man / Deadpool: Bokovky eBook

Fatimma.cz Spider-Man / Deadpool: Bokovky Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Spider-Man / Deadpool: Bokovky! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Spider-Man / Deadpool: Bokovky a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2018

NÁZEV SOUBORU: Spider-Man / Deadpool: Bokovky.pdf

VELIKOST SOUBORU: 3,75 MB

ISBN: 9788074496004

POPIS
MONSTRA, MAGIE, MASAKRY, MYSTÉRIA A MNOHO DALŠÍHO!Když Deadpool vyrazí do Hollywoodu, nezapomene s sebou přibalit kámoše, který ze všeho hned leze po zdi - konec-konců, Spidey má se zaprodáváním vlastního jména bohaté zkušenosti! Jak už se u DéPéčka stalo zvykem, mrští nás "ztracené" číslo AMAZING SPIDER-MANa do minulosti, tentokrát k jednomu z prvních setkání našeho uhláškovaného párečku! Pak se Spidey a Deadpool setkají s Pennem a Tellerem, no fakticky, v příběhu, který napsal sám Penn! Když se nato naši hrdinové ocitnou na svátky sami, budou zrovna oni jediní, kdo dokáže zachránit Vánoce! A až nakonec marvelovským vesmírem otřese v základech své síly (a zodpovědnosti) k boji proti obludám v rámci crossoveru Monstra utržená ze řetězu (Monsters Unleashed) - zatímco Deadpool je nápomocen přesně tak, jak obvykle bývá... V téhle týmovce se může stát cokoliv - a také že se stane!
STÁHNOUT ČÍST
Deadpool - Wikipedie
Máte smůlu. Spider-Man i Deadpool se rozhodli, že je konec. Žádné vtípky. Žádné bonmoty. Všechno pěkně na vážno. A prsty v tom má Slapstick, bývalý obyvatel Deadpoolovy hlavy. A k tomu ještě hrdiny čeká návštěva Madripooru, kde si Arcade otevřel novou smrtící hernu… a Spider-Man je jeho čestný host.
Spider-Man / Deadpool: Parťácká romance - Joe Kelly ...
komiksovÝ vÝbĚr spider - man. ultimÁtnÍ komiksovÝ komplet marvel 1 - 120 . nejmocnĚjŠÍ hrdinovÉ marvelu 1 - 60. nejmocnĚjŠÍ hrdinovÉ marvelu 61 - 120. legendÁrnÍ kolekce figurek marvel. ... spider-man / deadpool 2: bokovky. vyber > komiksy >
SOUVISEJÍCÍ KNIHY