Netradiční procházky Prahou 2 eBook

Fatimma.cz Netradiční procházky Prahou 2 Image

INFORMACE

Hledáte knihu Netradiční procházky Prahou 2? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2013 a autorem je Stanislava Jarolímková? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2013

NÁZEV SOUBORU: Netradiční procházky Prahou 2.pdf

VELIKOST SOUBORU: 4,73 MB

ISBN: 9788024240336

POPIS
Historicko-místopisný průvodce po Praze, určený nejen Pražanům, ale i návštěvníkům české metropole, kteří chtějí Prahu poznat z jiného úhlu. Nabízí 15 tematických vycházek, tentokrát po pamětihodnostech Malé Strany a Hradčan („něco navíc“ zde znamená procházky po parcích na Letné a ve Stromovce, výpravu po bývalých sídlech některých panovníků a prezidentů a procházku po pražských mostech), se řadou zajímavostí a zvláštností, které se v běžných průvodcích obvykle nevyskytují. Součástí knihy jsou mapky se všemi objekty, o nichž je v textu řeč, černobílé kresby zobrazující to, co už k vidění není, a unikátní fotografie zachycující domy či různé zdobné prvky, které nejsou běžně přístupné nebo které ke své škodě při dnešním životním tempu snadno přehlédneme.
STÁHNOUT ČÍST
17 Komplet Netradiční procházky Prahou I + Netradiční ...
Všechny informace o produktu Mapy Netradiční procházky Prahou II Jarolímková Stanislava, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Netradiční procházky Prahou II Jarolímková Stanislava.
Netradiční procházky Prahou 2. | antikvariat-levneknihy.cz
Heureka.cz je nákupní rádce, který radí, jak vybrat ten nejlepší produkt a nabízí porovnání cen ze stovek internetových obchodů.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY