Král Murgů eBook

Fatimma.cz Král Murgů Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Král Murgů! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Král Murgů a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2005

NÁZEV SOUBORU: Král Murgů.pdf

VELIKOST SOUBORU: 3,72 MB

ISBN: 9788086707303

POPIS
Maličký syn Gariona a Se'Nedry byl hanebně unesen. Začíná souboj s časem za jeho záchranu. Čaroděj Belgarat, jeho dcera čarodějka Polgara a malý houževnatý Drasnijec Silk vyrážející spolu s nimi na strastiplnou cestu. Vedeni Orbem boha Aldura, putují zapáchajícími bažinami Nyissy a zeměmi Murgů. Nakonec musí čelit smrtelnému nebezpečí - jež hrozí jim i celému lidskému pokolení. Temné proroctví nezmizelo ze světa, když Garion zahubil zlého boha Toraka. Namísto toho se projevuje v Zandramas, jež je nyní Dítětem Temnoty. Světlo a Tma stále zápasí o vládunad světem, a Zandramas unesla Garionovo dítě proto, aby jej použila v rituálu s temným kamenem - Sardionem, a tak zajistila Temnotě vítězství.Pokud se Garion a jeho přátelé nedostanou na určené - třebaže neexistující - místo ve chvíli, kdy tam dorazí Zandramas, budou ztraceni - navždy.
STÁHNOUT ČÍST
Král Murgů Malloreon Kniha Druhá | Antikvariat-ostrava.cz
Maličký syn Gariona a SeNedry byl hanebně unesen. Začíná souboj s časem za jeho záchranu. Čaroděj Belgarat, jeho dcera čarodějka Polgara a malý
David Eddings - Král Murgů. Malloreon 2 (1995)
Informace / Anotace ke knize: Král Murgů Legendární sága o historii války bohů, lidí a králů, jež trvala sedm tisíc let - o neznámých zemích a událostech - osudu a proroctví, které musí být naplněno!
SOUVISEJÍCÍ KNIHY