Jak být dokonalá dáma eBook

Fatimma.cz Jak být dokonalá dáma Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Jak být dokonalá dáma! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Jak být dokonalá dáma a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2011

NÁZEV SOUBORU: Jak být dokonalá dáma.pdf

VELIKOST SOUBORU: 1,93 MB

ISBN: 9788073492892

POPIS
Být ženou neznamená automaticky být také dámou. Výraz dáma nabyl za posledních sto let mnoha nových a odlišných významů. Způsoby chování, postoje, správné ošacení a společenské mravy se změnily tak dramaticky, že to, jak naše babičky definovaly pojem dáma, stěží odpovídá dnešním očekáváním. Překotný vývoj moderní ženy během uplynulého století s sebou přinesl jak zmatek, tak naplnění. Dáma, jak ji chápeme dnes, si uvědomuje, že její vybrané chování, vysoká úcta, kterou má k sobě i ostatním, a upřímná slova chvály a pozornosti jsou odrazem jejích pevných hodnot a staví ji do popředí v myslích a srdcích lidí, kteří ji znají. Být považována za „dámu“ může být jednou z největších lichotek, jichž se ženě v životě může dostat.
STÁHNOUT ČÍST
Seriál "Jak být dokonalá partnerka?" - 4. DÍL
JAK BÝT DOKONALÁ DÁMA Nadčasový průvodce správným chováním. Být ženou neznamená automaticky být také dámou. Výraz dáma nabyl za posledních sto let mnoha nových a odlišných významů. Způsoby chování, postoje, správné ošacení a společenské mravy se změnily tak dramaticky, že to, jak naše babičky definovaly ...
Jak být dokonalá dáma (Simpson-Giles, Candace | Aukro
Být ženou neznamená automaticky být také dámou. Výraz dáma nabyl za posledních sto let mnoha nových a odlišných významů.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY